تبلیغات
TopGoal22.ir :: اولین و بزرگترین سایت دانلود گلهای فوتبال و کلیپهای ورزشی در ایران

بسم الله الرحمن الرحیمنام محصول
توضیحات
قیمت
سفارش محصول
تصویر
پادشاهان فوتبال
در دنیای حرفه ای فوتبال همیشه عده ای خود را نسبت به دیگران برتر نشان داده اند و باعث محبوبیت زیاد شده اند . در این محصول سایت که در قالب سه سی دی ارائه میشود حرکات و گلهای زیبایی از بزرگان فوتبال مانند پلاتینی . کرایف . کانتونا . مارادونا . روماریو . باجو . رونالدینیو . زیدان . شوچنکو . علی کریمی . توتی . کاکا . مسی و .... که شامل دو سی دی هست سی دی سوم هم شامل مقایسه بزگان فوتبال است مقایسه مارادونا و پله و کرایف . رونالدینو و مارادونا . توتی و دلپیرو و... در این مجموعه گرد آوری شده است.
3000 تومان

سفارش خرید

گلزنان برتر منچستریونایتد
در تازیخ این باشگاه بزرگ بازیكنان بزرگی هچون جورج بست، كانتونا و ... بازی كردند و گلهای زیادی به ثمر رساندند. در سی دی ارائه شده توسط سایت گلهای بازیكنانی همچون یورك، كول، سولسشیر و نیستلروی كه در سالهای اخیر برای منچستر بازی می كردند هم قرار داره و مصاحبه هایی با اونها هم انجام میشه.
این محصول در قالب دو سی دی برای دوستداران ارائه شده است.
3000 تومان

سفارش خرید

مقایسه مارادونا و رونالدینیو
شاید مقایسه بزرگان فوتبال کار درستی نباشد چون هر یک خلاقیت و حرکات منحصر به فرد خود را دارند ولی در این مجموعه جدید سایت حرکات این دو اسطوره فوتبال (مارادونا - رونالدینو) با هم مقایسه شده است که تقریبا حرکات شبیه هم انجام دادند و همچنین حرکاتی که فقط مخصوص هر یک است.

این مجموعه در قالب یک سی دی ارائه میشود
3000 تومان

سفارش خرید

رودگولیت و فان باستن
تیم آ.ث.میلان ایتالیا همیشه به عنوان یکی از بهرترینهای جهان و اروپا به شمار رفته است در این باشگاه تاریخی بازیکنان بزرگی بازی و افتخار آفرینی کرده اند رود گولیت و فان باستن هم دو تن از این بزرگان بودند. این دو بازیکن هلندی میلان دو تن از بازیکنان حماسه آفرین میلان بودند و بارها برای این تیم افتخار کسب کردند .

این مجموعه در قالب دو سی دی تهیه شده است .
3000 تومان

سفارش خرید

گلهای یورو 2004
جام ملتهای اروپا بعد از جام جهانی بزرگترین تورنمنت کشوری جهان محسوب میشود . تورنمنتی که بزرگان اروپابا یکدیگر به رقابت میپردازند در سال 2004 این بازیها در کشور پرتغال برگزار شد در این تورنمنت تیم ملی یونان با شکست پرتغال در فینال توانست قهرمانی را جشن بگیرد این محصول سایت تمام گلهای این جام به همراه جشن کامل قهرمانی تیم ملی یونان به انضمام چندین کلیپ ساخته شده برای این جام در این مجموعه وجود دارد .

این مجموعه در قالب چهار سی دی تهیه شده است
3000 تومان

سفارش خرید

گلهای جام جهانی 2006
جام جهانی به عنوان یک رویداد ورشی بزرگ محسوب میشود که هر 4 سال یک بار انجام میپذیرد و نگاه علاقه مندان به این ورزش را به خود معطوف میکند این جام در سال 2006 در اروپا و در کشور آلمان برگزار شد بازیهای زیبای در این جام به انجام رسید هم چنین گلهای زیبا و تاریخی هم زده شد یکی از نکات جالب این جام حذف تیم ملی آلمان مقابل ایتالیا در مرحله پلی آف و همچنین بازی فینال که بین ایتالیا و فرانسه برگزار شد که از جذابیت زیادی برخوردار بود.
این محصول سایت در قالب سی دی و دی وی دی با کیفیت های متفاوت عرضه میشود
3000 تومان

سفارش خرید

گلهای آرسنال فصل 05/2004
در این فصل آرسنال حسابی در اوج بود و بازیهای زیبایی انجام میداد حضور این تیم در در فینال لیگ قهرمانان اروپا که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه صورت گرفت خود همگی از قدرت گرفتن این تیم در سال حکایت دارد در این مصول سایت که در یک دی وی دی با کیفیت فوقالعاده تمامی گلهای این تیم مطرح لندنی جمع آوری شده است همچنین مراسم اختتامیه ورزشگاه هایبوری و ... در این دی وی دی وجود دارد.

این مجموعه در قالب یک دی وی دی تهیه شده است .
3000 تومان

سفارش خرید

گلهای برتر سال 2006
سال 2006 یکی از سالهای بزرگ و تاریخی برای دنیای فوتبال بود در این سال جام جهانی برگزار شد . د این محصول جدید سایت گلهای منتخبی از سال 2006 از جمله گلهای برتر جام جهانی و گلهای منتخب باشگاههای جهان گرد آوری شده است.

این محصول در قالب یک سی دی ارائه میشود .
3000 تومان

سفارش خرید